ТУРНІР З ВИСОКОТОЧНОЇ СТРІЛЬБИ «SECRET»

Турнір з високоточної стрільби «SECRET»
Дата проведення: 05 червня 2021 року.
Місце проведення: ССК «Сафарі-Україна», м. Харків, вул. Лагерна, 2Б.
Начало реєстрації: 9-00. Начало турніру: 10-00.
Максимальна кількість учасників: 24.
Зброя і спорядження: Допускаються гвинтівки з патроном до 7.62х54R, включно. Кратність оптичних прицілів, зорових труб не обмежена. Дозволено використання метеостанцій, смартфонів, балістичних калькуляторів.
Додаткове спорядження: Сошки, карімати, рюкзаки, мішечки.
Заборонено використовувати: Столи, триподи під гвинтівку, моноподи під гвинтівку та інше спорядження для забезпечення стійкості стрільби з верхніх положень.
Техніка безпеки: Вся зброя повинна бути зареєстрованою в встановленому порядку у відповідних органах МВС України, бути технічно справною та відповідати нормам безпеки. Під час підходу до мішеней, для огляду, зброя повинна бути розряджена, затвори повинні знаходитись в крайньому задньому положенні. Поза капоніра для стрільби, вся зброя має бути розрядженою та в чохлі (кейсі). Також діють загальні правила безпеки при поводжені зі зброєю.
Стрілецькі вправи: Вправи включають в себе вправи поліцейського снайпінгу та стрільби з незручних положень. Всього буде шість вправ. Мачбук видається особисто в день змагань.
Кількість боєприпасів – 31.
Підрахунок балів: Підрахунок буде проводитись за правилами «спортивного снайпінгу» в залежності від складності вправ.
Особистий залік: 1, 2, 3 місця.
Вартість участі: Реєстрація по електронній пошті: stend@safari-ukraina.com 1000 грн. (до 01.06.2021 г., включно). Обов’язково вказувати ПІБ, місто, зброя, калібр та номер телефону!
Головний суддя: Руслан Манейло т. (066) 955 26 44.